account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
Close
به ما کمک کنید وب سایتمان را بهبود ببخشیم
برای ارزیابی بازدید شما، به چند پرسش کوتاه پاسخ دهید.

اطلاعات حقوقی

Sony E6633/E6683

این راهنمای آغاز به کار بدون ضمانت و توسط Sony Mobile Communications Inc.‎ یا شرکتی وابسته انتشار یافته است. ممکن است ‎Sony Mobile Communications Inc.‎ در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اصلاحات و تغییراتی را جهت رفع اشکالات نوشتاری، نادرستی اطلاعات فعلی یا به دلیل بهبود برنامه‌ها و/یا تجهیزات در این دفترچه راهنمای کاربر انجام دهد. اما چنین تغییراتی در نسخه‌های جدید این راهنمای کاربر درج خواهد شد. تمام تصاویر فقط برای نمایش هستند و ممکن است دقیقاً مانند تصویر دستگاه واقعی نباشند.

نام همه محصولات و شرکت‌هایی که در اینجا ذکر شده علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده صاحبان آنهاست. کلیه علائم تجاری جزء اموال مالکان آنها به شمار می‌رود. کلیه حقوقی که صراحتاً به آنها اشاره نشده محفوظ است. برای اطلاعات بیشتر از www.sonymobile.com/us/legal/‎ دیدن کنید.

در این راهنمای کاربر ممکن است به خدمات یا برنامه‌های کاربردی طرف‌های ثالث نیز ارجاع شده باشد. استفاده از چنین برنامه‌ها و خدماتی ممکن است نیازمند ثبت نام نزد ارائه دهنده ثالث و تابع سایر شرایط استفاده باشد. لطفاً پیش از دسترسی به برنامه‌ها در یا از طریق وب سایت اشخاص ثالث، شرایط و خط مشی حریم خصوصی وب سایت مورد نظر را برای استفاده از آن برنامه مطالعه کنید. ‎Sony در دسترس بودن یا کارآیی هیچ یک از وب سایت‌های طرف ثالث یا خدمات عرضه شده را تضمین یا ضمانت نمی‌کند.

دستگاه همراه شما قابلیت دانلود، ذخیره و انتقال انواع محتوا از جمله زنگ‌ها را دارد. استفاده از چنین محتوایی ممکن است طبق حقوق طرف‌های ثالث ممنوع یا محدود باشد، که شامل محدودیت تحت قوانین حق نسخه‌برداری کاربردی می‌باشد ولی محدود به آن نمی‌شود. مسئولیت کامل در قبال سایر محتوایی که با دستگاه همراه خود دانلود یا انتقال داده‌اید با شماست و ارتباطی به Sony ندارد. پیش از استفاده از هرگونه محتوا، لطفاً اطمینان حاصل کنید که استفاده شما از آن محتوا دارای مجوز مورد نیاز است یا به هر صورت دیگری مجاز به استفاده هستید. Sony دقت، صحت یا کیفیت هیچ‌گونه محتوای دیگر یا محتوای ارائه شده توسط طرف‌های ثالث را تضمین نمی‌کند. تحت هیچ شرایطی و به هیچ شکلی، Sony مسئول استفاده نادرست شما از سایر محتوا یا هرگونه محتوای ارائه شده توسط طرف‌های ثالث نیست.

برای اطلاعات بیشتر از www.sonymobile.com دیدن کنید.

این محصول تحت حفاظت برخی حقوق مالکیت معنوی Microsoft قرار دارد. استفاده یا توزیع این فناوری به صورت جدا از این محصول و بدون مجوز Microsoft ممنوع است.

‏صاحبان محتوا برای حفاظت از مالکیت معنوی از جمله حق نشر خود از فناوری مدیریت حقوق دیجیتال Windows Media‏ ‎(WMDRM)‎ استفاده می‌کنند. ‏این دستگاه برای دسترسی به محتوای تحت حفاظت WMDRM از نرم افزار WMDRM استفاده می‌کند. ‏چنانچه نرم‌افزار WMDRM نتواند از محتوا حفاظت کند، ممکن است صاحبان محتوا از Microsoft بخواهند قابلیت نرم‌افزار WMDRM را برای پخش یا کپی محتوای حفاظت شده باطل کند. ‏باطل شدن این نرم‌افزار بر محتوای حفاظت نشده تاثیری ندارد. هنگام دانلود مجوز برای محتوای حفاظت شده، می‌پذیرید که Microsoft ممکن است همراه با مجوزها، فهرست باطل شدن برخی از آنها را قرار دهد. ‏ممکن است صاحبان محتوا از شما بخواهند برای دسترسی به محتوای آنها WMDRM را ارتقا دهید. ‏چنانچه ارتقا را انجام ندهید، نمی‌توانید به محتوایی که نیاز به ارتقا دارد دسترسی پیدا کنید.

‏این دستگاه دارای مجوز MPEG-4 visual و مجموعه مجوزهای AVC patent برای استفاده شخصی و غیر تجاری مصرف‌کننده در این موارد است: (۱) کدگذاری تصویری بر طبق استاندارد MPEG-4 دیداری ("MPEG-4 video") یا استاندارد AVC‏ ("AVC video") و/یا (۲) رمزگشایی فیلم‌های MPEG- 4 یا AVC توسط مصرف‌کننده‌ای که از آن برای کارهای شخصی و غیر تجاری استفاده می‌کند و/یا توسط ارائه‌کننده‌ای که دارای مجوز MPEG LA برای ارائه فیلم با فرمت MPEG-4 و/یا AVC است. هیچ مجوزی برای دیگر موارد ‏استفاده ارائه یا مشمول نشده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از جمله اطلاعات مربوط به مجوزها و کاربردهای تبلیغاتی، داخلی و تجاری، به شرکت ‎MPEG LA, L.L.C.‎ به نشانی www.mpegla.com مراجعه کنید. فن‌آوری رمزگشایی صوتی ‎MPEG Layer-3‎ دارای مجوز از Fraunhofer IIS and Thomson است.

SONY MOBILE در زمینه هرگونه خسارت، پاک شدن و/یا رونویسی داده‌های شخصی یا فایل‌های ذخیره شده در دستگاه شما (شامل اما نه محدود به مخاطبین، آهنگ‌ها و تصاویر) که در اثر هرگونه به روز رسانی دستگاه با استفاده از هرکدام از روش‌های شرح داده شده در این راهنمای کاربر یا سند رخ دهد، مسئولیتی ندارد. تحت هیچ شرایطی، SONY MOBILE یا تأمین کنندگان آن در قبال هیچکدام از خسارت‌ها، آسیب‌ها و اقداماتی (چه صریح چه ضمنی، شامل اما نه محدود به سهل‌انگاری و دیگر موارد) که هزینه آنها فراتر از حد پرداخت شده توسط شما برای دستگاه است، مسئولیتی ندارند.

‎© 2016 Sony Mobile Communications Inc.‎

کلیه حقوق محفوظ است.

این اطلاعات برای شما مفید بود؟
بله خیر
نظر شما ارزشمند است!
چرا این اطلاعات برای شما مفید نبود؟
ارسال
سپاسگزاریم، نظر شما برای ما مهم است!
محصول خود را بیابید
Find
در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید
Find
در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید