account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
Close
به ما کمک کنید وب سایتمان را بهبود ببخشیم
برای ارزیابی بازدید شما، به چند پرسش کوتاه پاسخ دهید.

این را امتحان کرده‌اید؟

اگر مشکلی در ارتباط با دستگاه خود دارید، چندین مورد وجود دارد که باید ابتدا آنها را امتحان کنید:

راه اندازی مجدد

  • کلید روشن/خاموش را فشار دهید و نگه دارید. در منوی باز شده، روی شروع مجدد ضربه بزنید. دستگاه باید مجدداً به صورت خودکار راه‌اندازی شود.

  • در صورت عدم کارکرد مراحل شروع مجدد که در بالا شرح داده شده است، درپوش شیار کارت حافظه را جدا کنید. سپس، با استفاده از نوک خودکار یا یک وسیله مشابه، دکمه OFF دستگاه را فشار داده و نگه دارید. پس از این که دستگاه چند لرزش سریع داشت، دکمه OFF را رها کنید. دستگاه بطور خودکار خاموش می شود، سپس دوباره آن را راه اندازی کنید.

به‌روزرسانی

بازنشانی

  • دستگاه را به تنظیمات اصلی‌اش بازنشانی کنید. در تنظیمات، روی فایل پشتیبان و بازنشانی > بازنشانی به تنظیمات کارخانه > بازنشانی رایانه لوحی > پاک کردن همه موارد ضربه بزنید. پشتیبان‌گیری از داده‌های مهم ذخیره شده در حافظه داخلی دستگاه را فراموش نکنید.
    Noteپس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه، اگر ویژگی امنیتی Protection by my Xperia را در دستگاهتان فعال کرده باشید، از شما خواسته می‌شود اطلاعات کاربری حساب ™Google را که برای فعال کردن Protection by my Xperia استفاده کردید وارد کنید.

  • اگر نمی‌توانید به منوی تنظیمات در دستگاه دسترسی داشته باشید، آن را به رایانه وصل کنید و از نرم‌افزار Xperia™ Companion برای بازنشانی دستگاهتان استفاده کنید. Xperia™ Companion را در رایانه باز کنید و روی کلیک کنید. دستورالعمل‌هایی را که روی صفحه ظاهر می‌شود، دنبال کنید. پشتیبان‌گیری از داده‌های مهم ذخیره شده در حافظه داخلی دستگاه را فراموش نکنید. برای اطلاعات بیشتر و دستورالعمل‌های نصب، به صفحه وب Xperia™ Companion برای Windows یا Mac OS بروید.

محصول خود را بیابید
Find
در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید
Find
در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید