account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
  به ما کمک کنید وب سایتمان را بهبود ببخشیم
  برای ارزیابی بازدید شما، به چند پرسش کوتاه پاسخ دهید.

  نمی‌توانم قفل صفحه را باز کنم

  اگر کد پین، رمز عبور یا الگوی قفل صفحه نمایش خود را فراموش کردید، می‌توانید دستگاه Xperia™‎ خود را با استفاده از برنامه «دستگاه من را بیاب» از برنامه رایانه‌ای Xperia™ Companion یا Google™‎ بازنشانی کنید. درباره الزامات و نتایج هر گزینه زیر بیشتر بخوانید و روشی را انتخاب کنید که برای شما بهترین مورد است.

  • دستگاه Xperia™‎ خود را با «دستگاه من را بیاب» بازنشانی کنید.
   • شرایط مورد نیاز: برای این روش بازنشانی، باید دستگاهتان روشن باشد، دسترسی اینترنتی داشته باشید و قبلاً «دستگاه من را بیاب» را روی دستگاهتان روشن کرده باشید. یک حساب Google™‎‎ باید روی دستگاهتان ثبت شود و باید نام کاربری و رمز عبور حساب را بدانید. همچنین باید به یک رایانه یا یک دستگاه همراه با یک اتصال اینترنت دسترسی داشته باشید.

   • نتایج: همه داده‌های کاربر که روی حافظه دستگاه موجود است، حذف خواهند شد، از جمله برنامه‌های دانلود شده، عکس‌ها و تنظیمات دستگاه. در صورتی که کارت SD را قبل از بازنشانی دستگاهتان خارج نکنید، داده‌های شما که روی کارت موجود است، در اکثر مواقع حذف خواهند شد.

    بازنشانی دستگاه از طریق «دستگاه من را بیاب»

    اگر از دستگاه Xperia™‎ در یک محیط شرکتی استفاده می‌کنید، بخش فناوری اطلاعات شما ممکن است یک رمزگذاری روی کارت SD اجرا کرده باشد. در این صورت، زمانی که یک بازنشانی اجرا کنید و حتی اگر کارت را قبل از آن خارج کنید، محتوای کارت SD پاک می‌شود یا غیرقابل خواندن می‌شود.

    1. دستگاه Xperia™‎ خود را خاموش کنید و کارت SD را خارج کنید تا از حذف داده‌های کاربر از کارت جلوگیری کنید.
    2. دستگاه را روشن کنید و مطمئن شوید که یک اتصال Wi-Fi یا داده‌های شبکه تلفن همراه فعال دارید.
    3. در مرورگر رایانه یا دستگاه همراه، به صفحه ورود به سیستم برای دستگاه من را بیاب بروید.
    4. وارد حساب Google™‎‎ شوید که روی دستگاهتان ثبت شده است.
    5. «پاک کردن» را انتخاب کنید و دستورالعمل‌های روی صفحه‌نمایش را دنبال کنید. به یاد داشته باشید که این عمل باعث حذف همه داده‌های کاربر موجود در حافظه داخلی دستگاهتان خواهد شد.
    6. پس از پاکسازی از راه دور محتوا، می‌توانید دستگاهتان را دوباره با حساب Google™‎‎ خود و یک قفل صفحه جدید راه‌اندازی کنید.

  • دستگاه Xperia™‎ خود را با ویژگی‌ که در برنامه Xperia™ Companion موجود است، بازنشانی کنید.
   • شرایط مورد نیاز: این روش نیاز دارد به رایانه با اتصال اینترنت فعال دسترسی داشته باشید. برای اتصال دستگاهتان به رایانه به یک کابل USB نیاز دارید و دستگاهتان باید حداقل دارای سطح شارژ ۸۰٪ باشد.

   • نتایج: همه داده‌های کاربر که روی حافظه دستگاه موجود است، حذف خواهند شد، از جمله برنامه‌های دانلود شده، عکس‌ها و تنظیمات دستگاه. محتوای کارت SD حذف نمی‌شود.

    تعمیر نرم‌افزار دستگاه با استفاده از Xperia™ Companion

    در صورت امکان، باید همیشه از همه داده‌های شخصی خود قبل از اجرای یک تعمیر نرم‌افزاری، نسخه پشتیبان تهیه کنید. همه داده‌های موجود در حافظه داخلی در طول تعمیر نرم‌افزاری پاک می‌شوند. محتوای موجود در کارت SD خارجی حفظ می‌شود.

    1. مطمئن شوید نام كاربری و رمز عبور حساب Google™‎ خود را می‌دانید. بسته به تنظیمات امنیتی‌تان، ممکن است نیاز باشد برای شروع دستگاه بعد از تعمیر نرم‌افزاری، آن‌ها را وارد کنید.
    2. مطمئن شوید Xperia™ Companion روی رایانه یا Mac®‎ شما نصب شده است.
    3. نرم‌افزار Xperia™ Companion را در رايانه باز کنید، اما تا زمانی که به دستورالعمل پنج مرحله‌ای در پنجره Xperia™ Companion نرفتید، دستگاه Xperia™‎ خود را متصل نکنید.
    4. را در صفحه رایانه انتخاب کنید.
    5. برای نصب مجدد نرم افزار و تکمیل تعمیر، دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید.

  این اطلاعات برای شما مفید بود؟
  بله خیر
  نظر شما ارزشمند است!
  چرا این اطلاعات برای شما مفید نبود؟
  ارسال
  سپاسگزاریم، نظر شما برای ما مهم است!
  Close بستن
  محصول خود را بیابید
  Find
  در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید
  Find
  در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید