account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
  به ما کمک کنید وب سایتمان را بهبود ببخشیم
  برای ارزیابی بازدید شما، به چند پرسش کوتاه پاسخ دهید.

  یک گاز گنده از نوقا بزنید!

  Android™‎ 7.0 نوقا، عملکردهای جدید خوشمزه و ویژگی‌های شیرینی به ارمغان می‌آورد که به دنیای Android™‎ وسعت بیشتری می‌بخشد. با نوقا، به لطف حالت‌های Doze و STAMINA، کارها را سریع‌تر و با حداقل مصرف باتری انجام خواهید داد. علاوه بر اینها، حریم خصوصی و فایل‌های شخصی‌تان اکنون با کدگذاری مبتنی بر فایل جدید، بهتر محافظت می‌شوند. همچنین یک دفترچه تلفن به‌روز شده با رابط جدید عالی به علاوه امکان تقاضای بالا برای مسدود کردن تماس‌های تلفنی و پیام‌ها از شماره‌های ناخواسته را در اختیار خواهید یافت.

  ویدیو را بررسی کنید و درباره ویژگی‌های جدید جذاب و عالی نوقا بیشتر بدانید.

  تقسیم سریع صفحه نمايش

  تقسیم سریع صفحه نمايش

  نوقا، چندعملکردی را به یک سطح کاملاً جدید می‌برد، به طوری که می‌توانید به صورت همزمان وارد حالت تقسیم صفحه نمایش با دو پنجره فعال شوید. این بدین معناست که یکی از مواردی که می‌توانید انجام دهید، دنبال کردن دستورالعمل‌های دقیق در یک پنجره و اقدام کردن در یک پنجره دیگر است. یا می‌توانید در یک پنجره به موسیقی گوش دهید، در حالی که در یک پنجره دیگر در حال خواندن مطالبی درباره هنرمند هستید. حتی می‌توانید تصاویر و متن‌ها را بین پنجره‌ها بکشید و رها کنید. امکانات بی‌نهایت هستند! وارد حالت تقسیم صفحه نمايش شوید و در حالی که در حال اجرای یک برنامه هستید، با فشار طولانی کلید برنامه‌های اخیر، یک برنامه دیگر برای اجرا شدن انتخاب کنید. برای بازگشت به حالت تمام صفحه، کافی است تقسیم کننده صفحه را به کناره صفحه نمایش بکشید.

  و این تمام ماجرا نیست! با نوقا، می‌توانید واقعاً سریع بین دو برنامه جابجا شوید. کافی است دو بار روی کلید برنامه‌های اخیر ضربه بزنید تا آخرین برنامه‌ای که استفاده کرده‌اید باز شود و دوباره دو بار ضربه بزنید تا به اولین مورد بازگردید.

  آماده برای عمل

  آماده برای عمل

  کشیدن انگشت به سمت پایین از گوشه بالای صفحه نمايش، آخرین اعلان‌ها را به شما نشان می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا به سرعت درباره آنها اقدام کنید. می‌توانید به صورت مستقیم از یک اعلان، بدون باز کردن برنامه، به یک پیام پاسخ دهید یا یک ویدیو تماشا کنید. همچنین مشاهده خواهید کرد که اعلان‌ها در نوقا به صورت گروهی هستند تا دنبال کردن یک گفتگوی چت یا رشته‌ای از پیام‌ها و ایمیل‌ها آسان باشد. کافی است اعلان را به پایین بکشید تا همه هشدارها برای آن برنامه خاص نشان داده شود.

  سریع‌تر از همیشه

  سریع‌تر از همیشه

  یک ویژگی مفید دیگر این است که پایین کشیدن از گوشه بالای صفحه نمايش نیز پنج مورد اول را از منوی «تنظیمات سریع» نمایش می‌دهد. و بهتر از این، شما خودتان تصمیم می‌گیرد که این پنج مورد، چه مواردی باشند. ضربه زدن روی نماد گسترش، منوی کامل «تنظیمات سریع» را نمایش خواهد داد که در آن می‌توانید روی «ویرایش» برای افزودن، حذف و مرتب‌سازی مجدد مواردتان با کشیدن و رها کردن آنها به هر ترتیبی که می‌خواهید، ضربه بزنید. کافی است یکی از نمادها را طولانی فشار دهید تا به صورت مستقیم به پنجره تنظیمات تکی آن مورد بروید.

  همیشه اینجا در اختیار شماست

  در مورد کشیدن با انگشت، یک کشیدن انگشت ساده از انتهای سمت چپ صفحه نمايش اصلی، شما را با پنجره‌ای می‌برد که به عنوان دستیار شخصی شما عمل می‌کند و اطلاعات را فقط در زمانی که به آنها نیاز دارید نشان می‌دهد. ممکن است اطلاعاتی درباره آب‌وهوا، قرار ملاقات بعدی شما، وضعیت ترافیک یا حتی جایی که خودرویتان را پارک کرده‌اید، باشد.

  توجه داشته باشید که اگر از نسخه قبلی Android™‎ به نوقا ارتقا دهید، ممکن است لازم باشد این ویژگی را از طریق تنظیمات صفحه اصلی فعال کنید.

  نکته! کشیدن انگشت به سمت پایین از مرکز صفحه نمایش نه تنها به شما اجازه می‌دهد تا برنامه‌های موجود در دستگاهتان را جستجو کنید، بلکه برنامه‌های جدید و جذاب را برای نصب پیشنهاد خواهد کرد.

  همیشه اینجا در اختیار شماست
  نظم بخشیدن به همه چیز

  نظم بخشیدن به همه چیز

  آیا تاکنون یک تنظیم موقت روی دستگاهتان انجام داده‌اید و سپس کلاً آن را فراموش کرده‌اید و فقط بعداً تعجب می‌کنید که چرا برخی از ویژگی‌ها مانند قبل کار نمی‌کنند؟ خوب، با نوقا این اصلاً مشکلی نیست. زمانی که برنامه «تنظیمات» را باز می‌کنید، یادآورهایی مانند «حالت هواپیما روشن است»، «حالت Stamina روشن است» یا «داده تلفن همراه خاموش است» مشاهده خواهید کرد. با ضربه زدن روی یادآور می‌توانید ویژگی را بدون باز کردن برنامه دوباره روشن یا خاموش کنید.

  همچنین برنامه «تنظیمات»، پیشنهادهایی برای تنظیمات و ویژگی‌های مختلفی که ممکن است بخواهید، ارائه می‌کند. ممکن است مواردی مانند راه‌اندازی یک حساب ایمیل یا افزودن یک قفل صفحه برای دستگاهتان باشد. ضربه زدن روی یک پیشنهاد، پنجره یا برنامه تنظیمات خاص را برای راه‌اندازی ویژگی‌ها، همانطور که می‌خواهید باز خواهد کرد.

  به سبک خودتان داشته باشید

  به سبک خودتان داشته باشید

  اگر با نسخه‌های قبلی Android™‎ آشنا هستید، می‌دانید که می‌توانید دستگاهتان را درست به شیوه‌ای که می‌خواهید سفارشی کنید. می‌توانید همه چیز را از هشدارهای صدا و آهنگ‌های زنگ گرفته تا اندازه قلم مورد استفاده روی نمایشگر، تنظیم کنید. می‌توانید از طرح‌های زمینه استفاده کنید و انتخاب کنید که تصاویر زمینه مختلفی برای صفحه اصلی و صفحه قفل خود داشته باشید. همچنین با نوقا می‌توانید برای بزرگ یا کوچک کردن موارد موجود روی صفحه نمایش، اندازه را تغییر دهید. دستگاهتان را درست به اندازه‌ای که می‌خواهید شخصی کنید.

  در دسترس بودن به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار به دستگاه، کشور و/یا اپراتور شما بستگی دارد. لطفاً توجه کنید که بدون درنظر گرفتن نسخه Android™‎، برخی ویژگی‌ها و عملکردها ممکن است در هر دستگاهی متفاوت باشد.

  برای مشاهده نسخه فعلی نرم‌افزار، به‌روزرسانی‌ها و انتشارهای آینده نرم‌افزار، به صفحه نرم‌افزار در سایت پشتیبانی Sony Mobile بروید.

  این اطلاعات برای شما مفید بود؟
  بله خیر
  نظر شما ارزشمند است!
  چرا این اطلاعات برای شما مفید نبود؟
  ارسال
  سپاسگزاریم، نظر شما برای ما مهم است!