account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
  به ما کمک کنید وب سایتمان را بهبود ببخشیم
  برای ارزیابی بازدید شما، به چند پرسش کوتاه پاسخ دهید.

  راه‌اندازی مجدد، بازنشانی و جفت‌سازی مجدد

  می‌توانید در مواقعی که دستگاه قفل می‌کند آن را به اجبار راه‌اندازی مجدد یا خاموش کنید. هیچ یک از تنظیمات یا داده‌های شخصی حذف نمی‌شود.

  همچنین می‌توانید تنظیمات را به حالت اولیه کارخانه بازنشانی کنید. گاهی اوقات اگر دستگاه درست کار نکند این کار لازم می‌شود، اما توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید داده‌های مهم را نگه دارید، باید ابتدا از این داده‌ها در یک کارت حافظه یا سایر حافظه‌های غیرداخلی پشتیبان‌گیری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به تهیه فایل پشتیبان و بازیابی محتوا مراجعه کنید.

  اگر دستگاه شما روشن نمی‌شود یا می‌خواهید نرم‌افزار آن را بازنشانی کنید، می‌توانید دستگاه را با استفاده از Xperia™ Companion تعمیر کنید. برای اطلاع بیشتر از نحوه استفاده از Xperia™ Companion، به Xperia™ Companion مراجعه کنید.

  Tip

  اگر دستگاهی که به اشتراک می‌گذارید چند کاربر دارد، ممکن است لازم شود به عنوان مالک یا کاربر اصلی وارد سیستم شوید تا بتوانید دستگاه خود را به تنظیمات اولیه کارخانه بازنشانی کنید.

  راه‌اندازی مجدد دستگاه

  Note

  اگر سطح شارژ باتری پایین باشد، ممکن است دستگاه دوباره راه‌اندازی نشود. دستگاه را به شارژر وصل کنید و دوباره آن را راه‌اندازی کنید.

  1. کلید روشن/خاموش Icn sony key and power k90 را فشار دهید و نگه دارید.
  2. در منوی باز شده، روی شروع مجدد ضربه بزنید. دستگاه به صورت خودکار راه اندازی مجدد خواهد شد.

  راه‌اندازی مجدد اجباری دستگاه

  1. دکمه روشن/خاموش Icn sony key and power k90 و دکمه افزایش میزان صدا را به صورت همزمان به مدت ۱۰ ثانیه فشار دهید و نگه دارید.
  2. دستگاه شما یک بار می‌لرزد. بسته به اینکه می‌خواهید دستگاه را به صورت اجباری راه‌اندازی مجدد یا خاموش کنید، مراحل زیر را دبنال کنید.
   • اگر می‌خواهید دستگاه به صورت اجباری راه‌اندازی مجدد شود: در این زمان، دکمه‌ها را رها کنید. دستگاه مجدد راه‌اندازی خواهد شد.
   • اگر می‌خواهید دستگاه به صورت اجباری خاموش شود: به فشار دادن دکمه‌ها ادامه دهید. پس از چند ثانیه دیگر، دستگاه سه بار می‌لرزد و خاموش می‌شود.

  برای بازنشانی به تنظیمات کارخانه

  Note

  پیش از شروع، حتماً از تمام داده‌های مهم موجود در حافظه داخلی دستگاه فایل پشتیبان تهیه کنید و آن را در کارت حافظه یا حافظه خارجی دیگری ذخیره کنید. با انجام بازنشانی به تنظیمات کارخانه، تمام داده‌های حافظه داخلی دستگاه پاک می‌شود و دیگر نمی‌توانید به فایل‌های موجود در هیچ یک از کارت‌های SD رمزگذاری شده خود دسترسی داشته باشید.

  Note

  برای جلوگیری از وارد آمدن آسیب دائمی‌ به دستگاه، هنگام انجام بازنشانی آن را دوباره راه‌اندازی نکنید.

  1. از داخل صفحه اصلی، به Icn sony home apptray normal ضربه بزنید.
  2. تنظیمات > فایل پشتیبان و بازنشانی > بازنشانی به تنظیمات کارخانه را پیدا کنید و به آن ضربه بزنید.
  3. به بازنشانی تلفن ضربه بزنید.
  4. در صورت لزوم، الگوی قفل‌گشایی صفحه نمایش را بکشید یا پین یا رمز عبور قفل صفحه را برای ادامه وارد کنید.
  5. برای تأیید، به پاک کردن همه موارد ضربه بزنید.

  Note

  با انجام بازنشانی به تنظیمات کارخانه، نسخه نرم‌افزار دستگاه به ‎Android™‎‎‎‎‎‎ قدیمی‌تر برنمی‌گردد.

  Note

  اگر رمز عبور، PIN یا الگوی قفل‌گشایی صفحه نمایش را فراموش کرده‌اید، می‌توانید از ویژگی تعمیر دستگاه در Xperia™‎‎‎‎‎ Companion برای حذف این لایه امنیتی استفاده کنید. برای انجام این کار، باید جزئیات ورود به سیستم اشتراک Google خود را ارائه دهید. با اجرای ویژگی تعمیر، نرم‌افزار دستگاه دوباره نصب می‌شود و ممکن است برخی اطلاعات شخصی شما در این فرآیند حذف شود.

  تعمیر نرم‌افزار دستگاه

  اگر گذرواژه، کد پین یا الگوی بازگشایی صفحه نمایش خود را فراموش کنید، می‌توانید از ویژگی تعمیر دستگاه Xperia™‎ Companion برای پاک کردن لایه امنیتی استفاده کنید. برای انجام این کار باید اطلاعات کاربری حساب Google خود را وارد کنید. با اجرای ویژگی تعمیر، نرم‌افزار را برای دستگاه خود دوباره نصب می‌کنید و ممکن است برخی از داده‌های شخصی شما در این فرآیند پاک شود.

  اگر نمی‌توانید دستگاه را قبل از اجرای یک تعمیر نرم‌افزاری خاموش کنید، آن را به صورت اجباری خاموش کنید.

  Tip

  زمانی که یک نام کاربری یا رمز عبور حساب Google™‎ جدید دریافت می‌کنید، ممکن است نتوانید از آنها برای ورود به سیستم و بازیابی دستگاهتان به مدت ۷۲ ساعت استفاده کنید.

  تعمیر نرم‌افزار دستگاه با استفاده از Xperia™ Companion

  Note

  قبل از انجام تعمیر نرم‌افزاری، مطمئن شوید نام كاربری و رمز عبور حساب Google™‎ خود را می‌دانید. بسته به تنظیمات امنیتی‌تان، ممکن است نیاز باشد برای شروع دستگاه بعد از تعمیر نرم‌افزاری، آن‌ها را وارد کنید.

  اگر به نظر می‌رسد که پس از به‌روزرسانی نرم‌افزار Xperia™‎ یا پس از اجرای یک تعمیر نرم‌افزاری یا یک بازنشانی به تنظیمات کارخانه، دستگاهتان منجمد شده است یا به طور مداوم راه‌اندازی مجدد می‌شود، سعی کنید دستگاه را به صورت اجباری خاموش و سپس دوباره آن را روشن کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، دستگاه را به صورت اجباری خاموش کنید، سپس با دنبال کردن مراحل زیر، یک تعمیر نرم‌افزاری انجام دهید:

  1. مطمئن شوید Xperia™ Companion برای رایانه یا Mac®‎ نصب شده است.
  2. نرم‌افزار Xperia™ Companion را در رایانه باز کنید و روی در صفحه اصلی کلیک کنید.
  3. برای نصب مجدد نرم‌افزار و تکمیل روند تعمیر، از دستورالعملی که روی صفحه نمايش ظاهر می‌شود پیروی کنید.
  این اطلاعات برای شما مفید بود؟
  بله خیر
  نظر شما ارزشمند است!
  چرا این اطلاعات برای شما مفید نبود؟
  ارسال
  سپاسگزاریم، نظر شما برای ما مهم است!
  محصول خود را بیابید
  Find
  در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید
  Find
  در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید