account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
  به ما کمک کنید وب سایتمان را بهبود ببخشیم
  برای ارزیابی بازدید شما، به چند پرسش کوتاه پاسخ دهید.

  معرفی

  SmartBand طراحی شده است تا روی مچ دست غالب شما بسته شود و به دستگاه Android™‎ شما وصل شود تا به شما کمک کند فعالیت‌های روزانه خود را دنبال کنید. با برنامه Lifelog روی دستگاه Android™‎ خود، می‌توانید داده‌ها را با SmartBand همگام‌سازی کنید تا ببینید چند گام برداشته‌اید، چطور خوابیده‌اید و چیزهای دیگری بدانید. SmartBand نیز دارای عملکرد لرزش است تا هشدارها و همچنین تماس‌ها و پیام‌های ورودی را به شما اعلان کند. همچنین می‌توانید از SmartBand برای کنترل پخش رسانه روی دستگاه Android™‎ استفاده کنید.

  حتی زمانی که به دستگاه Android™‎ هم وصل نباشد، SmartBand اطلاعات مربوط به تعداد گام‌ها و همینطور داده‌های مربوط به قدم زدن، دویدن و خوابیدن و نشانک‌های زندگی را جمع‌آوری می‌کند. SmartBand می‌تواند این داده را تا دو هفته ذخیره کند.

  Note

  برای استفاده از SmartBand به همراه دستگاه Android™‎ خود، دقت کنید نسخه نرم‌افزار دستگاه Android™‎ شما Android™‎ 4.4 یا جدیدتر باشد و اینکه دستگاه Android™‎ از استاندارد انرژی کم Bluetooth®‎ 4.0 پشتیبانی کند. همچنین، برای همگام‌سازی داده‌ها بین SmartBand و دستگاه Android™‎ به اتصال اینترنت فعال نیاز دارید.

  این اطلاعات برای شما مفید بود؟
  بله خیر
  نظر شما ارزشمند است!
  چرا این اطلاعات برای شما مفید نبود؟
  ارسال
  سپاسگزاریم، نظر شما برای ما مهم است!
  Close بستن
  محصول خود را بیابید
  Find
  در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید
  Find
  در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید