account arrowhead-down arrowhead-up mobile-menu search sm-bold-x x-skinny-rounded x-skinny arrowhead-right social-facebook social-googleplus social-instagram social-linkedin social-pinterest social-qzone social-renren social-tencent social-twitter social-vkontakt social-weibo social-youku social-youtube
  به ما کمک کنید وب سایتمان را بهبود ببخشیم
  برای ارزیابی بازدید شما، به چند پرسش کوتاه پاسخ دهید.

  استفاده از کاور زیبای پنجره‌دار در شرایط مرطوب و پر گرد و غبار

  مطابق با درجه‌بندی IPX5 و IPX8 نفوذناپذیری (IP)، همان‌طور که در جدول زیر توضیح داده شده است، کاور زیبای پنجره‌دار شما ضد آب است.

  این درجه‌بندی‌های IP خاص به این معنی است که کاور زیبای پنجره‌دار شما در برابر جریان کم‌فشار آب و همچنین اثرات فرو رفتن در آب شیرین (غیرنمکین) تا عمق 1.5 متری برای مدت 30 دقیقه مقاوم است.

  حتی اگر کاور زیبای پنجره‌دار شما ضد آب باشد، باید از استفاده غیرضروری از آن در آب یا زیر آب خودداری کنید و نباید آن را در محیط‌های مرطوب با درجه حرارت فوق‌العاده بالا یا پایین و رطوبت زیاد قرار دهید.

  هرگز کاور زیبای پنجره‌دار را در آب داغ، آب غیر شیرین (مثلاً آب چشمه، استخرهایی با آب کلردار و آب دریا) یا دیگر انواع آب که می‌تواند به آن صدمه بزند، فرو نبرید. همچنین هرگز کاور زیبای پنجره‌دار را در معرض مواد شیمیایی مثل مواد پاک کننده، الکل و مایعات سایا مانند سرکه، آب میوه و کچاپ قرار ندهید. پس از قرارگیری در معرض آب غیرشیرین، کاور زیبای پنجره‌دار را با آب شیرین آبکشی کنید.

  اگر کاور زیبای پنجره‌دار شما در تماس با آب قرار گرفت مطمئن شوید قبل از استفاده مجدد کاملاً خشک شده باشد. مثلاً اگر کاور زیبای پنجره‌دار کاملاً خشک نشده باشد، وقتی روی صفحه ضربه می‌زنید ممکن است پاسخ ندهد یا عملکردهایی از قبیل انتقال داده و تماس درست کار نکند.

  کاور زیبای پنجره‌دار را با زور یا با روش‌هایی که در این راهنمای کاربر توضیح داده نشده است به دستگاه Xperia™‎ وصل نکنید یا از آن جدا نکنید.

  برای تمیز کردن تمام نواحی کاور زیبای پنجره‌دار خود از یک پارچه نرم و خشک استفاده کنید. برای جلوگیری از خراب شدن رنگ، لوازم را با الکل، تینر، بنزن یا هر ماده شوینده تمیز نکنید.

  در صورتی که ضرورتی وجود ندارد، از کاور زیبای پنجره‌دار در محیط‌های پر گرد و خاک، شنی و گلی استفاده نکنید.

  اگر خاک، شن یا گل در قسمت پوشش جلو کاور زیبای پنجره‌دار و Xperia™‎ گیر کرد، با پارچه‌ای نرم آن را خارج و تمیز کنید. در غیر اینصورت، ممکن است روی دستگاه Xperia™‎ و کاور زیبای پنجره‌دار خش ایجاد شود.

  در صورت قرار گرفتن در معرض آب غیر شیرین، تعریق و سایش، ممکن است رنگ دستگاه از بین برود یا عوض شود. اگر از کاور زیبای پنجره‌دار در مجاورت پارچه یا مواد دیگر استفاده می‌کنید، دقت کنید.

  Note

  این دستورالعمل‌های استفاده در شرایط مرطوب و پر گرد و خاک فقط به استفاده از کاور زیبای پنجره‌دار مربوط می‌شود. شاید دستگاه Xperia™‎ شما دستورالعمل‌ها و محدودیت‌های مخصوص به خودش را برای استفاده در شرایط پر گرد و خاک و مرطوب داشته باشد. لطفاً مطمئن شوید قبل از قرار دادن دستگاه در چنین شرایطی، این موارد را نیز بررسی کنید.

  ضمانت‌نامه شما شامل آسیب یا نقص حاصل از استفاده نادرست یا استفاده نامناسب از کاور زیبای پنجره‌دار نمی‌شود (از جمله استفاده در محیط‌هایی که از محدودیت‌های مجاز درجه‌بندی IP مربوطه تجاوز کرده است). اگر سؤال دیگری درباره نحوه استفاده از لوازم جانبی خود دارید، جهت راهنمایی به خدمات پشتیبانی مشتریان مراجعه کنید.

  رتبه‌بندی نفوذناپذیری

  کاور زیبای پنجره‌دار شما یک درجه IP مطابق با استاندارد IEC 60529 دارد، به این معنی که تحت آزمایشات تأیید کننده‌ای جهت اندازه‌گیری میزان مقاومت آن در مقابل گرد و خاک و آب قرار گرفته است. رقم اول رتبه IP دو رقمی نشان دهنده سطح حفاظت در برابر جامدات از قبیل گرد و غبار است. رقم دوم نشان دهنده میزان مقاومت دستگاه در برابر آب است.

  مقاومت در برابر جامدات و گرد و غبار مقاومت در برابر آب
  IP0X: بدون هیچ گونه حفاظت خاصی IPX0. بدون هیچ گونه حفاظت خاصی
  IP1X. حفاظت در برابر جامدات با قطر بیش از 50 میلی متر IPX1. حفاظت در برابر ریزش آب
  IP2X. حفاظت در برابر جامدات با قطر بیش از 12.5 میلی متر IPX2. حفاظت در برابر ریزش آب در صورت کج شدن تا 15 درجه نسبت به حالت معمول
  IP3X. حفاظت در برابر جامدات با قطر بیش از 2.5 میلی متر IPX3. حفاظت در برابر پاشیدن آب
  IP4X. حفاظت در برابر جامدات با قطر بیش از 1 میلی متر IPX4. حفاظت در برابر پاشیدن آب
  IP5X. حفاظت در برابر گرد و غبار؛ نفوذ محدود (بدون پسماند مضر) IPX5. حفاظت در مقابل فشار آب برای حداقل 3 دقیقه
  IP6X. ضد گرد و غبار IPX6. حفاظت در مقابل فشار آب قوی برای حداقل 3 دقیقه
    IPX7. حفاظت در برابر اثرات غوطه ور شدن در عمق 1 متری آب برای 30 دقیقه
    IPX8. حفاظت در برابر اثرات غوطه ور شدن مداوم در آب با عمق بیش از 1 متر. شرایط دقیق برای هر دستگاه، توسط سازنده تعیین می‌شود.
  این اطلاعات برای شما مفید بود؟
  بله خیر
  نظر شما ارزشمند است!
  چرا این اطلاعات برای شما مفید نبود؟
  ارسال
  سپاسگزاریم، نظر شما برای ما مهم است!
  Close بستن
  محصول خود را بیابید
  Find
  در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید
  Find
  در دستگاه Xperia™‎ خود، به تنظیمات > درباره تلفن/تبلت > شماره مدل بروید